KERIO CONNECT Novinky 9/2022

GFI SOFTWARE UVÁDÍ KERIO CONNECT S PODPOROU VÍCE SERVERŮ

Nová funkčnost umožní nasazení i u velkých firem a poskytne SMB firmám možnost jednoduše rozšiřovat své on-premise instalace

PRAHA, 13. září 2022 – Společnost GFI Software, dodavatel komunikačních a bezpečnostních řešení pro podnikové sítíě, představila nejnovější verzi populárního řešení elektronické pošty GFI Kerio Connect, která obsahuje řadu nových vylepšení včetně podpory více serverů. Přidaná multi-serverová funkčnost usnadňuje zákazníkům škálování existující infrastruktury firemní elektronické pošty, kalendářů a instant messagingu.

Zatímco jeden server Kerio Connect podporuje pouze omezený počet uživatelů, s novou multi-serverovou funkčností mohou firmy škálovat svou infrastrukturu na podporu téměř neomezeného počtu uživatelů, přičemž zachovává stejnou uživatelskou zkušenost a jednoduchost. Uživatelé mohou nadále přistupovat ke svému účtu s využitím jedné serverové adresy bez ohledu na umístění své poštovní schránky.

„Dnes více než kdy dříve potřebují organizace po celém světě flexibilní komunikační nástroje, které mohou přizpůsobit svým potřebám při zajištění vysoké úrovně zabezpečení a efektivních nákladů,“ řekl Greg Coyle, viceprezident zodpovědný za produktový vývoj. „Kerio Connect se nyní stává atraktivnějším a dostupnějším řešením schopným nahradit komplexnější a nákladnější e-mailová řešení. Nová podpora pro více serverů přináší snadné použití, jednoduchou správu a spolehlivé zabezpečení podnikům všech velikostí.“

Kerio Connect je ucelené řešení pro podnikovou komunikaci a spolupráci, které využívá přes 30 000 malých a středních firem. Řešení s podporou více serverů je postaveno na distribuované architektuře, může být nasazeno na všechny hlavní operační systémy včetně Windows, macOS a Linux, a obsahuje možnost automatizovaného zálohování a obnovy pro ochranu před havárií. Archivace na úrovni serveru pomáhá organizacím splnit nejrůznější regulační požadavky na uchovávání elektronické pošty.

Více informací leze nalézt na odkazu Kerio Connect.

Share this post: