hard-disk-1071668_1920[1]

Zachráníme Vaše data

Právě „běžní“ uživatelé mají často sklon se v případě ztráty dat spoléhat na vlastní síly a poškozený pevný disk si „opravit“ sami. Ve většině případů tito uživatelé jednají s dobrým úmyslem a dokonce věří, že před tím než poškozený disk svěří firmě na záchranu dat, tak jí pomohou.

Opak je pravdou. Takový zásah do disku ve většině případů vede k neodvratné ztrátě dat. Jedná se například o otevření disku. Například po pádu disku je nebezpečné jeho opětovné spuštění. V takových případech nevědí pomoci ani firmy na záchranu dat – data recovery.

Na druhé straně, firemní zákazníci reagují ve většině případů správně. Kontaktuje nás přímo zástupce firmy či administrátor, jaké kroky má provést po ztrátě dat, aby zajistil nejvyšší pravděpodobnost obnovy dat. Po zkontaktování zajistíme bezpečnou přepravu až k nám do firmy a začneme se záchranou dat.

Naše laboratoř záchrany dat poskytuje úvodní analýzu pevného disku HDD či jiného paměťového média. To nám umožňuje určit co nejpřesněji čas záchrany dat ale hlavně cenu obnovy. Po schválení všech podmínek se začne realizovat záchrana dat.

Během své 20-leté historie  se nám podařilo zachránit několik tisíc pevných disků HDD a jiných paměťových médií. Zachraňujeme data z disků značek Seagate, Western Digital / WD, Hitachi, Toshiba nebo Samsung.